Innowacyjna koncepcja połączona z wieloletnim zbieraniem wiedzy na temat potrzeb użytkowników z zakresu zapewnienia kompleksowej ochrony dłoni zaowocowała postrzeganiem marki ANSELL jako globalnego producenta rozwiązań zwiększających komfort i wydajność pracy oraz zapewniających pracownikom pełną ochronę.


Zespół specjalistów ANSELL projektuje, rozwija oraz produkuje szeroką gamę rozwiązań ochronnych, które spełniają stale zmieniające się potrzeby i wymagania rynków oraz branż. Miliony ludzi na całym świecie polega na marce ANSELL zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym dlatego to ochrona stanowi podstawową dewizę działań firmy.
  
W zgodzie z tą myślą SAFETY FIRST od ponad 15 lat tworzy miejsce, w którym dbałość o ludzi oraz ich warunki pracy są najwyższym priorytetem. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku jesteśmy liderami w dystrybucji i produkcji Środków Ochrony Indywidualnej.


Gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo na każdym stanowisku.SAFETY FIRST prężnie rozwija „skrzydła” dzięki zaufaniu Klientów z całego kraju i Europy środkowo- wschodniej. Zadowolenie Klientów z naszych usług handlowych jest najlepszą rekomendacją dla naszych produktów. Właśnie dlatego jesteśmy oficjalnym dystrybutorem rękawic marki ANSELL.

Gwarantujemy profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich produktów w celu maksymalizacji efektywności i wydajności zużycia rękawic w zakładzie. Nasi fachowcy doradzą odpowiednie rodzaje produktów do wykonywanych prac, również przy wsparciu firmy ANSELL poprzez system Guardian.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki ANSELL, której jako SAFETY FIRST jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce.

SAFETY FIRST w liczbach:

000

Ponad 500 000 sprzedawanych par rękawic marki Ansell miesięcznie

000

Ponad 1 200 000 par rękawic na naszym magazynie

Ponad 500 zadowolonych klientów

000

Ponad 1000 wysyłek miesięcznie

40 wykwalifikowanych pracowników